Centrum Ďáblice

Dnes je středa 22.05.2024

Koncert beatové kapely The Crash

Datum: 18.06.2016

Začátek: 19.00

Startovné: 100,-- Kč v předprodeji, 120,-- Kč na místě

Beatová kapela The Crash existuje již od roku 1968 a hraje převážně muziku z druhé poloviny šedesátých a počátku sedmdesátých let. V roce 2010 se po více než 40. letech dala opět dohromady a v současnosti tu a tam příležitostně hraje. Ze staré éry kapely v ní doposud hrají dva členové: Tomáš Stabenow doprovodná kytara a Václav Li (Číňan) bicí nástroje. Sólový kytarista Láďa Biela s nimi hraje od roku 2011. Posledním přírustkem v roce 2013 je Vítek Šebesta na baskytaru. Láďa s Vítkem také zpívají.

Cena vstupenky je 100,-- Kč v předprodeji, 120,-- Kč na místě před koncertem. Předprodej bude probíhat v lékárně Ďáblice, trafice Ďáblice a recepci Centra stolního tenisu v době provozu. Mimoďábličtí zájemci si mohou o vstupenky napsat na email recepce(zavináč)centrumstolnihotenisu.cz. Když napíšete počet požadovaných vstupenek, sdělíme vám číslo běžného účtu a částku, kam poslat peníze a před koncertem si vstupenky na své jméno vyzvednete v recepci nebo na baru.

Jde o benefiční koncert, jehož výtěžek bude využit na vybudování podlahy a doplnění osvětlení na strop do sokolovny Ďáblice, Kokořínská 204/28. Účastí tedy mimo kulturního zážitku napomůžete zlepšení sportovních pomínek zejména pro žáky oddílu stolního tenisu TTC Praha, kteří zde třikrát týdně trénují a tvrdá betonová podlaha pro ně není ideální.

Koncert je pořádán ve spolupráci se sportovní komisí Městské části Praha Ďáblice.

Zpět


Provozuje TJ Stolní tenis Praha z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2016
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.